Z čeho Kolik mě bude box a celá služba stát ?

Top novinka

Kolik mě bude box a celá služba stát a jak je to s instalací ?

Zákazník si jednorázově zakoupí pouze box a může jej po dobu dvou let provozovat zcela zdarma včetně využití všech služeb aplikace my.Furtodo. Po uplynutí dvou let zůstává box plně funkční s tím. že majitel boxu si může, ale nemusí předplatit jednotlivé balíčky služeb dle jeho potřeb. Ceny balíčků a jejich služby naleznete v Služby.

Ceny FurtodoBoxů můžete najít v kategorii Chlazené a balíkové boxy.

Vemte prosím navědomí, že k boxům můžete také potřebovat dplňkový sortiment v závislosti na potřebách instalace. Mezi doplňkový sortiment můžou patřit např. nožky k připavnění boxu na zem, konzole pro zavěšení. Nutností se také může stát zařízení pro zesílení wifi signálu či sms modul. Toto vybavení můžete najít v kategorii Příslušenství.

Celý systém je projektován takovým způsobem, jenž umožňuje instalaci boxu majiteli poštovní balíkové schránky FurtodoBox pouze svými silami. Boxy postačí pouze napojit na síť 230V a zajistit připojení k internetu.  V případě těžších boxů nad 25 kg. doporučujeme pomoc více osob. Od plného provozu bude firma FurtodoBox instalaci nabízet v kategorii Služby.

K boxu je potřeba zajistit internet a přívod lektrické energie. Internet je možné zajistit prostřednictvím LAN sítě (doporučujeme). Jako dlaší možnosti připojení je možno použít WiFi. V případě problematické zajištění připojení k internetu je možno použít opakovač signálu WiFi nebo Power line jenž zajistí přenost internetu po síti 230V až k boxu. Power line je určen pro ty klienty pro něž je komplikované zajistit připojení boxu k internetu zejmána z důvodu nemožnosti natažení datového kabelu nebo připojení WiFi. na objednávku je také možné box vybavit GSM modulem.

 

Servis a záruka

Na boxy poskytujeme záruku 2 roky. Je možné si také zakoupit prodlouženou záruku na dobu delší než jsou dva roky.

Pozáruční servis je zajišťován naší firmou.

Vlastní panel s elektronikou je navržen tak aby byl uživatelsky odmontovatelný majitelem boxu během jedné minuty. V případě poruchy pak majiteli boxu zašleme na výměnu panel nový a ten jej opět během jedné minuty bude schopen uživatelsky vyměnit. Majitel boxu pak nebude muset ve většině případů čekat až mu přijede technik vlastní box opravit. Vyměnitelnou konstrukci jsme také volili z důvodu nutnosti upgrade boxu. Toto bude v budoucnu vhodné například při změně způsobu evidence a monitoringu zásilek z dnešních čárových kódů na modernější bezkontaktní technologie. Majitel boxu tak nebude musem měnit a ustavovat celý box, ale vymění pouze novou část s elektronikou. Co se týče softwarových upgrade a řešení problému se softwarem umíme boxy upravovat pomocí vzdálené podpory.

Konstrukce chlazení je navržena aby chladící agregát fungoval i při teplotách kolem a pod 0 C. Chladící agregát je také možné měnit za agregát jiného typu či jiného výrobce.

FurtodoBox je konstruován s ohledem na nutnost výměny jednotlivých částí a je jej možné používat po dlouhou dobu a to i v případě, že některé jeho části se již nebudou vyrábět a bude je nutné nahradit komponenty jiných výrobců.

  

Kolik mě bude box a celá služba stát a jak je to s instalací ?

 

Jednorázově si zakoupím pouze poštovní balíkovou schránku

Schránku lze provozovat zcela zdarma po celou dobu životnosti schránky

Box postačí připojit pouze na 230V a internet.

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.